Меню сайту

Підведено підсумки роботи Чигиринського районного сектору Управління ДСНС України в Черкаській області

   

Інформація

Підведено підсумки роботи Чигиринського районного сектору Управління ДСНС України в Черкаській області
     14 листопада відбулося підведення підсумків роботи Чигиринського районного сектору Управління ДСНС України в Черкаській області за останні 10 місяців поточного року, де заслухано оперативну інформацію щодо стану справ з надзвичайних ситуацій в районі, проаналізовано основні показники службової діяльності пожежно-рятувальної частини.


Підведено підсумки роботи Чигиринського районного сектору Управління ДСНС України в Черкаській області
     На заході були присутні - голова районної державної адміністрації Володимир Клименко, голова районної ради Валентина Алєксєєвець, заступник голови районної державної адміністрації Микола Турик, начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України в Черкаській області, полковник Олександр Бабак, а також особовий склад районного сектору Управління ДСНС України в Черкаській області на чолі з керівником Олександром Лазоренком.

     Доповідаючи про підсумки діяльності вищезазначеного підрозділу, Олександр Лазоренко проаналізував ряд заходів, які проводилися по покращенню стану пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Чигиринського району вцілому.
Підведено підсумки роботи Чигиринського районного сектору Управління ДСНС України в Черкаській області     Голова райдержадміністрації Володимир Клименко та голова районної ради Валентина Алєксєєвець вручили рятувальникам бойовий одяг та каски, які були закуплені за кошти районного бюджету, що були виділені в рамках районної Програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки (84 тис. грн.), та висловили слова подяки рятувальникам району за сумлінне виконання службових обов’язків, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Побажали всім бадьорості духу, здоров’я, благополуччя, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів.Переглянуто: 47  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА
Урядова телефонна гаряча лінія
Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Ноябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930