За 6 місяців 2016 року до Центру надання адміністративних послуг при Чигиринській райдержадміністрації(ЦНАП) надійшло4419 заяв про надання адмінпослуг та видачу документів дозвільного характеру, в середньому за місяць - 736, відмовлено у наданні 238 адміністративних послуг. Працівниками ЦНАП надано 55 консультацій.
     Основними питаннями, щодо яких звертаються населення та суб’єкти господарювання району є отримання витягів з Державного земельного кадастру, витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку, довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем),державна реєстрація земельних ділянок, надання пільг на придбання твердого палива скрапленого газу, видача посвідчень батьків та дітей багатодітної сім’ї, погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, реєстрація декларацій про утворення відходів та інші...


Переглянуто: 402      Опубліковано: 7 07 2016;

ДЕТАЛЬНІШЕ

     За перший квартал 2015 року до Центру надання адміністративних послуг при Чигиринській райдержадміністрації (ЦНАП) надійшло 3234 звернення. Адміністратором ЦНАП прийнято 1793 заяви про надання адмінпослуг та видачу документів дозвільного характеру, надано 1147 адмінпослуг, відмовлено у наданні 28 адміністративних послуг, з них 1 документ дозвільного характеру, зареєстровано 3 декларації, подання яких передбачено законодавством. Працівниками ЦНАП надано 261 консультацію, з них 2 щодо видачі документів дозвільного характеру.

     Основними питаннями, щодо яких звертаються населення та суб’єкти господарювання району є отримання витягів з Державного земельного кадастру, витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку, довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем), державна реєстрація земельних ділянок, надання пільг на придбання твердого палива скрапленого газу, видача посвідчень батьків та дітей багатодітної сім’ї, погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, реєстрація декларацій про утворення відходів та інші...


Переглянуто: 544      Опубліковано: 27 04 2015;

ДЕТАЛЬНІШЕ

     Центр надання адміністративних послуг при Чигиринській райдержадміністрації перенесено до приміщення відділу освіти в Чигиринському районі, що знаходиться за адресою вул. Богдана Хмельницького, 13а, телефон та електронна адреса залишилися не змінними.

     До Центру можна звертатися за отриманням адміністративних послуг, з конкретним переліком яких можна ознайомитися в приміщенні Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 13а та на сайті райдержадміністрації www.chigirinrda.org.ua в розділі «Адміністративні послуги»...


Переглянуто: 709      Опубліковано: 30 10 2014;

ДЕТАЛЬНІШЕ

     Кабмін встановив обов’язковий перелік адмінпослуг, які надаються місцевими ЦНАПами за принципом «єдиного вікна».

     Якщо раніше громадяни та підприємці у себе на місцях повинні були отримувати адмінпослуги в різних місцевих органах влади (Укрдержреєстрі, Держземагентстві, Державній міграційній службі України), то тепер такі послуги будуть надаватися одним органом – місцевим ЦНАПом – за принципом «єдиного вікна».

     Так із 1 жовтня 2014 року через Центр надання адміністративних послуг при Чигиринській райдержадміністрації будуть надаватися послуги щодо державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та послуги міграційної служби (видача та обмін паспорта, вклеювання фото, реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання/перебування). А з 1 січня 2015 року також за принципом «єдиного вікна» можна буде оформити реєстрацію прав на нерухоме майно, в тому числі – на земельні ділянки.

     З конкретним переліком послуг органів виконавчої влади, що будуть надаватися через ЦНАПи, у відповідності до вимог розпорядження Кабміну від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» можна ознайомитися в приміщенні Центру надання адміністративних послуг за адресою: м.Чигирин, вул. П.Дорошенка, 17, або за посиланням:http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/523-2014-р


Переглянуто: 752      Опубліковано: 31 07 2014;

ДЕТАЛЬНІШЕ

«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА

Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930